Ortodoncja i implantologia - Leone Polska | Śruba POP – Rewolucja w ortodoncji ruchomej
15381
post-template-default,single,single-post,postid-15381,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Śruba POP – Rewolucja w ortodoncji ruchomej

logo_popInnowacyjny materiał

Wykonany ze stali nierdzewnej i biomedycznego techno polimeru.
Korpus śruby dostępny w pięciu różnych kolorach.
material

Właściwości mechaniczne

Ciągła ekspansja (rozszerzanie): wysokie ciśnienie iniekcji polimeru umożliwia tworzenie doskonałej kopii gwintu śruby, zapewniając w ten sposób równomierne rozszerzanie, bez ryzyka niepożądanego skrętu w ustach. Ruchoma część śruby nie styka się z akrylem ortodontycznym: Funkcje śruby nie będą wpływać na jakość technicznej procedury w czasie leczenia.

 

śruba_pop

 

Biomechaniczna doskonałość

Samocentrujące prostokątne prowadnice zapewniają biomechaniczną i absolutnie kontrolowaną symetryczną ekspansję. Płaski kształt prowadnic i ich elastyczność pozwala na stopniowo uwalnianą ekspansję z fizjonomią przemieszczania ortodontycznego.

biomechanical

Komfort

Elastyczność śruby pozwala na regulację w jakimkolwiek regresie spowodowanym nieprawidłowym użytkowaniem aparatu przez pacjenta oraz posiada wysokie zdolności adaptacyjne, umożliwia łatwe i wygodne zastosowanie w jamie ustnej w parę dni po ponownej reaktywacji.

komfort

Jasny/klarowny kierunek otwarcia

Wytłoczone strzałki na korpusie wskazują kierunek otwarcia. Przy użyciu kolorowego akrylu podobnego do polimerowego korpusu, biała strzałka wyposażona w zakładkę z tworzywa sztucznego umieszczona może być  łatwo w kierunku widocznej aktywacji.

Zakladka do umieszczania składa się z dwóch połączonych, unikalnych, geometrycznych części ,  które umożliwią doskonałą ochronę otworów podczas nakładania  żywicy i ułatwia usunięcie po zakończeniu cyklu utwardzania.

klarowny