Ortodoncja i implantologia - Leone Polska | O Marce
15012
page-template-default,page,page-id-15012,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

O Marce

Makra LEONE istnieje od 1934 roku

W roku 1934, firma Leone powstała jako niewielki zakład rzemieślniczy we Florencji. Od samego początku istnienia, firma dostosowała się do przemysłu technologicznego w którym wykorzystywane są bardzo precyzyjne urządzenia, bazujące na najwyższych standardach automatyzacji i sterowania. Podobnie jak w czasach małego warsztatu, możemy z dumą spojrzeć na dłonie naszych operatorów wciąż pracujących w ramach tych procesów produkcyjnych, wymagających umiejętności oraz dbałości.

Osoby pracujące w firmie Leone posiadają wszechstronną wiedzę typu know-how, obejmującą każdą tajemnicę kryjącą się za każdym produktem z naszego katalogu, realizują one każdy etap procesu produkcyjnego z zachowaniem najwyższej dbałości.

Obecnie, firma Leone wyróżnia się na tle wielu jej konkurentów przemysłowych głównie dzięki tym właśnie dłoniom, nadającym jakość produktom wykonanym “ręcznie”, wyprodukowanym we Włoszech.

Polkardbis Sp. z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem produktów LEONE na Polskę. Zapraszamy również do naszego sklepu internetowego www.polkardbis.pl