Ortodoncja i implantologia - Leone Polska | Przezroczyste i krystaliczne zamki GHIACCIO
15337
post-template-default,single,single-post,postid-15337,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Przezroczyste i krystaliczne zamki GHIACCIO

klamry ghiaccio

Przezroczyste i krystaliczne zamki GHIACCIO

Zamek Ghiaccio łączy wyjątkową przejrzystość z siłą monokrystalicznych biomedycznych szafirów i wyrafinowanymi cechami estetycznymi, które wychodzą naprzeciw współczesnym potrzebom w zakresie estetyki i wygody.

Konstrukcja

Bardzo zmniejszony profil i stożkowate krawędzie zamka minimalizują dyskomfort i wspomagają współpracę pacjenta.

Pozycjonowanie

Diagonalny kształt ułatwia prawidłowe pozycjonowanie dzięki intuicyjnemu dostosowaniu do długiej osi zęba. Obecność „etapu” na stronie podstawy wspomaga siłę uchwytu pęsety na mezjalno / dystalnej powierzchni zamka, co pozwala uniknąć zmian pozycji; ale również wspomaga dostosowanie i usunięcie nadmiaru kleju podczas fazy wiązania i ułatwia użycie szczypiec przy demontażu.

Silne utrzymywanie się na miejscu i łatwe zdejmowanie

Podstawa jest wyposażona w mechanizm utrzymujący indukowane przez wykonane z tlenku cyrkonu mikro kulki na ponad 2/3 powierzchni, które zapewniają niezbędną siłę wiązania podczas terapii, ale również pozwala na łatwe i bezpieczne usunięcie na końcu terapii.

Biomechanika

Innowacyjne traktowanie powierzchni plazmą redukuje tarcie pomiędzy łukiem a drutem i zwiększa integrację strukturalną zamka.

 

Pobierz ulotkę